Florium Květ 10 litrů

FLORIUM květ - přirozená půdní látka, výluh z vermikompostu 
Unikátní, širokospektrální přípravek, který vzniká přirozeným procesem rozkladu rostlinných odpadů za pomoci více druhů žížal.

More details

New

1 300,00 Kč

- +

 
More info

Tekuté hnojivo vyrobené výluhem z vermikompostu a to bez použití živočišných vstupů. Zaměřeno na podporu rostlin v období růstu, květu a zrání. 
Obsahuje enzymy a volné aminokyseliny, které příznivě působí na klíčivost semen a vývoj kořenového systému, čím se zajišťuje rostlině zdravý a silný růst.  Obsahuje větší podíl fosforečných živin, proto podporuje květenství, zdravé plody a celkově větší výnosnost rostliny. Jsou odolnější proti stresům. 

Rozsah a způsob použití:

Vhodné pro všechny druhy rostlin v době květu či zrání: zeleninu, ovoce, bylinky, keře, stromy, obiloviny, sukulenty i pokojové rostliny. Ideální také na orchydee, růže, trvalky i jednoletky. Použít můžete i k řezaným květinám do vázy. 

Návod k použití a dávkování:

Aplikace zálivkou:
První zálivka je ke kořenům v poměru  30ml Floria na 1 litr vody. Po týdnu druhá zálivka ke kořenům 20ml/l dle druhu rostlin (bližší informace je možné poskytnout na požádání).

Aplikace na list:
Dále můžete kombinovat zálivku s postřikem.  S rozředěným Floriem s vodou v poměru 30ml/l, průběžně rosit listy nebo květy postřikovačem ze všech stran. Aplikujte při teplotě do 20 °C mimo sluneční záření a mimo období sucha. V době srážek je ideální čas na zálivku ke kořenům.

Před aplikací si pozorně přečtěte celou etiketu a příbalový leták. Podrobnější dávkování na různé rostliny najdete na www.florium.cz.

14 Other products in the same category