Florium Růst 5 litrů

FLORIUM růst - přirozená půdní látka, výluh z vermikompostu 
Unikátní, širokospektrální přípravek, který vzniká přirozeným procesem rozkladu rostlinných odpadů za pomoci více druhů žížal.

More details

New

800,00 Kč

- +

 
More info

Tekuté hnojivo vyrobené výluhem z vermikompostu a to bez použití živočišných vstupů.  
Obsahuje enzymy a volné aminokyseliny, které příznivě působí na klíčivost semena a vývoj kořenového systému, čím se zajišťuje rostlině zdravý a silný růst. Rostlina je také odolnější proti stresům. 

Produkt zvyšuje pH půdy a tím zabraňuje jejímu překyselení. Zároveň pomáhá udržet stabilní pH a funguje tak k optimální revitalizaci půdy.

Rozsah a způsob použití:

Vhodné pro všechny druhy rostlin: zeleninu, ovoce, bylinky, keře, stromy, obiloviny, sukulenty i pokojové rostliny. Vhodné k revitalizaci půdy a snížení její kyselosti. Také pro kořenění rostlin a jejich množení.

Návod k použití a dávkování:

Aplikace zálivkou:
První zálivka je ke kořenům v poměru  30ml Floria na 1 litr vody. Po týdnu druhá zálivka ke kořenům 20ml/l dle druhu rostlin (bližší informace je možné poskytnout na požádání).

Aplikace na list:
Dále můžete kombinovat zálivku s postřikem.  S rozředěným Floriem s vodou v poměru 30ml/l, průběžně rosit listy postřikovačem ze všech stran. Aplikujte při teplotě do 20 °C mimo sluneční záření a mimo období sucha. V době srážek je ideální čas na zálivku ke kořenům.

Před aplikací si pozorně přečtěte celou etiketu a příbalový leták. Podrobnější dávkování na různé rostliny najdete na www.florium.cz.

30 Other products in the same category

Customers who bought this product also bought: