Žížalí hnojivo Kořen Florium 10l

FLORIUM stimulant KOŘEN- přirozená půdní látka, sediment z vermikompostéru
Unikátní, širokospektrální žížalí hnojivo, které vzniká přirozeným procesem rozkladu rostlinných přebytků za pomoci více druhů žížal.

Více informací

Nové

1 990,00 Kč

- +

 
Více informací

Velice koncentrované hnojivo vyrobené ze sedimentů z vermikompostéru, svou konzistencí připomínající bahno. Je to 100% žížalí trus vyrobený pouze z rostlinných přebytků a to bez použití živočišných vstupů. Zaměřeno na podporu rostlin v době kořenění, přesazovaní a řízkování rostlin. Vhodné zejména na výsadbu stromů, keřů a jahod. 


Obsahuje vysoké množství růstových enzymů a volné aminokyseliny, které příznivě působí na klíčivost semen a vývoj kořenového systému, čím se zajišťuje rostlině zdravý a silný růst. 

Rozsah a způsob použití:

Vhodné pro všechny druhy rostlin v době kořenění, či na podporu špatně kořenících rostlin. např.  bylinky, keře, stromy, řízky rostlin, jahody a i prostokořenné sazenice. 

Návod k použití a dávkování: 

Aplikace zálivkou: Sazenici  prostokořennou, či kořenový bal vezměte a vložte celý kořenový systém do nádoby s Florium kořenovým stimulantem, nechte jej usadit na celém povrchu, poté celou sazenici vložte do půdy, či substrátu.

Velice malá spotřeba a velká vydatnost.

Stimulant neřeďte a před použitím pořádně promíchejte aby směs zhoustla a byla kompaktní.

30 dalších produktů ve stejné kategorii