Žížalí hnojivo Květ Florium 1 litr

FLORIUM květ - přirozená půdní látka, výluh z vermikompostu 
Unikátní, širokospektrální žížalí hnojivo, které vzniká přirozeným procesem rozkladu rostlinných přebytků za pomoci více druhů žížal.

Více informací

Nové

190,00 Kč

- +

 
Více informací

ŽÍŽALÍ HNOJIVO 

Florium Květ

Bio kvalita pro radost z každé sklizně

Komplexní výživa s vysokým obsahem draslíku a fosforu pro rostliny během fáze tvorby květů a plodů

Když se pustí do práce více druhů vitálních žížal najednou, vznikne z organických přebytků prémiový vermikompost, jehož šetrným výluhem následně získáváme finální produkt, stvořený pro maximálně efektivní hnojení v souladu s přírodou.

Pomocné půdní látky s certifikací od ÚKZÚK (Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský). Produkt je schválen pro ekologické zemědělství. Bez živočišných vstupů.

Použitím docílíte úrody s mimořádně přírodní chutí i vůní. Plody vašich rostlin budou krásně šťavnaté a bujné květy vás okouzlí výrazným aroma.

Florium vyniká mezi běžnými bio hnojivy čistým a vyváženým složením pro intenzivní výživu všech druhů rostlin, bylin i zemědělských plodin. Můžete jej použít jako hnojivo pro zeleninu, ovoce, bylinky, keře, stromy, obiloviny, sukulenty i pokojové rostliny. Ideální také na orchideje, růže, trvalky i jednoletky. Mimo jiné i k řezaným květinám do vázy.

Zajímají vás podrobnosti o složení a účincích tohoto produktu? Klikněte ZDE.

Návod k použití a dávkování:

Aplikace zálivkou:
První zálivka je ke kořenům v poměru 30 ml Floria na 1 litr vody. Po týdnu druhá zálivka ke kořenům 20ml/l dle druhu rostlin (zeptejte se nás).

Aplikace na list:
Dále můžete kombinovat zálivku s postřikem. S rozředěným Floriem s vodou v poměru 30ml/l, průběžně rosit listy nebo květy postřikovačem ze všech stran. Aplikujte při teplotě do 20 °C mimo sluneční záření a mimo období sucha. V době srážek je ideální čas na zálivku ke kořenům.

Před aplikací si pozorně přečtěte celou etiketu a příbalový leták. Podrobnější dávkování na různé rostliny najdete na www.florium.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: