KAŽDÝ DOBRÝ ZAHRADNÍK A ZEMĚDĚLEC SI UVĚDOMUJE DŮLEŽITOST ŽÍŽAL V BĚŽNÉ PŘÍRODĚ

Žížaly jsou přírodními čističi a můžeme je nazývat "střeva země". Jejich prostřednictvím vzniká humus (bio odpad) bohatý na všechny základní rostlinné živiny. Tyto elegantně účinné organismy byly na Zemi už stovky tisíc let před lidmi.

Jsou nedotčené vývojem a dokonale přizpůsobené jejich dlouhodobé roly v přírodě. Lidé je studovali a naučili si vážit schopností těchto tvorů.

Dobře krmené rostliny mají větší pravděpodobnost, že budou produkovat dobrou úrodu a budou schopny lépe odolávat útokům škůdců a různým chorobám. Nejlepší způsob jak toto zajistit, je začít u kořenů co nejlepší výživou.

FLORIUM je univerzální žížalí produkt, vyvinutý přírodou po miliony let a neškodí rostlinám a to ani v koncentrované formě. Je snadno aplikovatelné a použitelné ve všech stádiích vývoje rostliny.

FLORIUM vyrábějí žížaly přirozenou cestou a díky tomu jsou všechny prospěšné látky rostlinám k dispozici v nativní (přirozené-původní) formě a proto i lépe vstřebatelné a to až z (80-90%). V zažívacím traktu žížal se také neutralizují bakterie E. Coli.

FLORIUM má vynikající vliv na celkový růst rostlin, podporuje růst nových výhonků/lístků a zlepšuje výsledky všech pěstitelských snah.

Je bohaté na prospěšnou mikroflóru vylepšuje strukturu půdy, či odstraňuje vodní odpudivost rostlin.

Neobsahuje patogeny ani toxické prvky. Zvyšuje rozklad organické hmoty v půdě a nastartuje „mrtvou“ půdu znova k životu. Je to 100% přírodní produkt bohatší na dusík, fosfor a draslík. Přírodní insekticid a herbicid.

Přestože FLORIUM obsahuje více než základní dusík draslík a fosfor. Nelze jím však v některých případech vytěsnit základní hnojení.

Obsahuje dále vápník, hořčík, sodík, měď, zinek, mangan, a bór. Vše důležité pro zdravý růst rostlin.

Cenné vitamíny, enzymy (stimulátory růstu), auxiny (natahování buněk), cytokininy (dělení buněk) (hormony mládí), gibereliny (hormony stimulující růst mladých listů a klíčení) a volné aminokyseliny vysoce podporující růst rostlin až o 20%. Huminové kyseliny pomáhají rostlině rozvíjet silnější kořenový systém, zvyšují mikrobiální aktivitu a dostupnost živin, podporují aktivitu enzymů a přírodních regulátorů růstu stejně jako zpomalují růst patogenních hub.

Dále obsahuje mycorhizae, prospěšné půdní houby vážící se ke kořenovému systému v symbiotickém vztahu, který pomáhá kořenům absorbovat živiny a zvyšovat příjem vody.

FLORIUM je v podstatě živý roztok plný růstových hormonů, prospěšných mikroorganizmů a živin, které jsou pro rostliny nejlépe stravitelným koktejlem.


Proč použít hnojivo Florium?

Zlepšuje strukturu a vývoj kořenového systému.

Obohacuje půdu o mikroorganizmy.

Zlepšuje fyzikální strukturu půdy.

Zlepšuje retenci půdy (zadržování vody).

Podporuje klíčení, růst a výnos plodin.

Rostliny mají mnohem větší biomasu, jsou zdravější, mají více květů a plodů. Plody mají vyšší obsah vitamínů a lepší chuť.

Snížení chemizace znamená zvýšení kvality zemědělských produktů.

Zvyšuje účinnost využívání ostatních hnojiv.

Zvyšuje ekonomiku pěstování. Pěstitel ušetří náklady na herbicidy a pesticidy.

Bez FLORIA v půdě je hnojení ostatními hnojivy méně efektivní.

FLORIUM je velice vhodný pro získání mnoha na velice malém místě. Je schopno uspokojit i ty nejnáročnější rostliny a ty nejlínější přinutit k výkonům. FLORIUM  je produkt získaný z řízeného biologického rozkladu organických látek.

VÝROBOU FLORIA SE ZABRAŇUJE TVORBĚ SKLENÍKOVÝCH PLYNŮ

NEJVHODNĚJŠÍ PRO EKOLOGICKÉ ZAHRADNICTVÍ, ZEMĚDĚLSTVÍ A BIO FARMY.


byl přidán do seznamu přání.

Pokračovat v nákupu Můj seznam přání